top of page
Search

Ib Lambi nimelise 3x3 turniiri võidu viis koju KK HITO/Pro Air


Ib Lambi nimeline 3x3 toimus 20. augustil ikka Voka spordihoone väliväljakutel.

Sellel korral tuli kokku 16 võistkonda!

U12 vanuseklassis osales 3 võistkonda KK Hito 2012, KK Hito 2013 ja Voka.

3. koht kuulus kindlalt Voka võistkonnale, kes kahest mängust võitu kirja ei saanud, kuid said oma esimese 3x3 korvpalli kogemuse.

Kui alagrupi võitis KK Hito 2013, siis finaalis tuli tunnistada KK Hito 2012 võistkonna paremust.

 1. KK Hito 2012

 2. KK Hito 2013

 3. Voka

U14 turniiril osales sellel korral ainult 2 võistkonda ning mängiti omavahel kaks mängu ning tulemused liideti kokku. Kui esimese mängu võitis üllatuslikult KK Hito/Järve 10:6 Toila võistkonda, siis korduskohtumine läks ühepoolselt Toilale 13:5 ning turniiri võit kokkuvõttes 19:11 Toilale.

 1. Toila

 2. KK Hito/Järve

U16 turniiril osales 4 võistkonda ning alagrupi läbis puhaste paberitega võistkond Kohalikud Mägrad. Ülejäänud kolm võistkonda said alagrupis kõik ühe võidu. Kuna turniiri süsteem nägi ette, et 1. pääseb otse finaali ning 2.-3. mängivad teise finaalikoha peale, siis poolfinaalis läksid vastamisi Sillamäe ja Hito1.

Sillamäe suutis kohtumise võita 8:5 ning edenes finaali, kus neid ootas Kohalikud Mägrad.

Finaalis näitasid väga head mängu Kohalikud Mägrad ja võtsid suhteliselt kindla võidu 14:8.

 1. Kohalikud Mägrad

 2. Sillamäe

 3. Hito1

 4. KK Hito/Järve

Meeste turniiril osales 7 võistkonda. Kahes alagrupis peetud mängudes liikusid alagruppide võitjad otse poolfinaali ning 2. ja 3. koht veerandfinaali.

Veerandfinaalis läksid omavahel vastamisi Ida Preff ja Sõudjad ning Auruvedur ja BC Narva.

Ida Preff ja BC Narva liikusid nendest paaridest poolfinaali, kus Ida Preffil tuli vastu võtta KK Hito/Pro Air ning BC Narva läks vastamisi Alutagusega. Kui KK Hito ja Ida Preffi kohtumine läks kindlalt Hitole, siis Alutaguse ja BC Narva mängus oli pinget rohkem. Narva püsis mängus kuni hetkeni, kus teeniti mitu tehnilist ning lõpuks võttis Alutaguse üpris kindla 21:11 võidu.

Kolmanda koha mängus võtsid mõõtu BC Narva ja Ida Preff. Mäng kulges punkt punktis kuni viimaste minutiteni, aga siis sai Narva paari tabava kaugviskega väikse edu sisse ning lõpuks 19:15 võit Narvale.


Finaalis kohtusid Alutaguse ja KK Hito/Pro Air. Igati väärilise finaali võitis tulemusega 18:15 KK Hito.

 1. KK Hito/Pro Air

 2. Alutaguse

 3. BC Narva


Täname kõiki toetajaid: Eesti kultuurkapital, Eve Rest massaažisalong, Corrigo, Gruusia Trahter Mimino, Rademar, Stokker, Toila SPA, Vana Fregati pubi373 views

Comments


bottom of page